Komediowy Hipno Show.

KOMEDIOWY I KOMICZNY  HIPNO-SHOW

(aby zobaczyć, co ekscytującego może się wydarzyć podczas takiego show- kliknij tutaj zajrzyj do kategorii Hipnoza Estradowa- Filmy)

Zapytania o wolny termin tylko emailem biuro (at) hipnotyzer.com.pl

Około godzinny show hipnotyczny dla publiczności liczącej powyżej 15 osób, tryskający energią i humorem. To show ludzkiej wyobraźni pobudzonej przez hipnozę.

Wraz z kilkoma ochotnikami rozśmieszymy Was do łez!

KATALEPSJA (ŻYWIEC 2008- WYSTĄPIŁY TAM GWIAZDY… MARCIN DANIEC I WOJCIECH GLANC)

KRÓTKI POKAZ HIPNOTYZOWANIA PODCZAS WARSZTATÓW…


PRZYKŁADOWY SKECZ „PIANIŚCI” I „RAJD KONNY”

Podczas show zaangażowani zostają najbardziej ‚podatni’ przedstawiciele publiczności.

Najczęściej są to ludzie o otwartych umysłach, ciekawi świata hipnozy i ogromnych możliwości ich umysłów.

Hipnotyzer na podstawie przeprowadzonych wspólnie z publicznością różnorodnych testów (sprawdzanie m.in. umiejętności relaksowania się, humoru, podatności) wybiera kilku najbardziej otwartych i podatnych uczestników, którzy stają się gwiazdami programu i w takowy sposób zostają uwydatniani od samego początku programu aż do jego finału.

Wybrani uczestnicy poprzez kooperację z hipnotyzerem wprowadzani są w różne stadia przyjemnego, relaksującego hipnotycznego transu i rozbudzenia wyobraźni.

Cały show opiera się na potencjale, zdolnościach, ukrytych talentach i humorze wybranych uczestników uwydatnianych pod wprawnym okiem hipnotyzera.

Show jest niczym innym jak wspólną zabawą z naciskiem na dobre samopoczucie uczestników, którzy stają się pewnego rodzaju ‚aktorami’ i widzów, którzy ukierunkowani zostają na docenianie ich talentów.

Krótki zarys programu

1. Wprowadzenie. Widzowie zapoznają się ogólnie z tematem hipnozy i jej działania na scenie. We wprowadzeniu wyjaśnione zostaje, że hipnoza sceniczna jest całkowicie bezpieczna, że ‚bycie hipnotyzowanym’ jest przyjemnym i relaksującym doświadczeniem etc. Wszystko ma na celu wygenerowanie wzajemnego zaufania i dobrej atmosfery do wspólnej zabawy.

2. Wspólne testy hipnotyczne z publicznością np. Sklejone Ręce – widzowie doświadczają elementarnych możliwości hipnozy. Wszystkie testy są przyjemnym i ciekawym doświadczeniem ułatwiającym hipnotyzerowi wybór najlepszych uczestników.

3. Pierwsza hipnoza- wybrani uczestnicy zostają na kilka chwil wprowadzeni w stan głębokiego relaksu za pomocą dynamicznych i widowiskowych indukcji (zostają wprowadzeni w stan ‚uśpienia’ na scenie).

4. Stopniowe wykorzystywanie stanów hipnotycznych

Uczestnicy mogą ‚przeżyć’ podróż samolotem na Hawaje, mogą przeżyć imprezę w hawajskim stylu popijając wyimaginowane egzotyczne drinki, które powodują salwy śmiechu, mogą wybrać się w podróż samolotem który rozśmiesza. Mogą stać się międzynarodową załogą samolotu, która nie może się porozumieć, bo każda osoba mówi dziwnym wyimaginowanym językiem etc. Wszystkie ‚skecze’ uzależnione są od wybranych uczestników i jako takie muszą ulegać zmianom. Jest to w dużym stopniu improwizacja w oparciu talenty i wyobraźnię uczestników. Całość prowadzona jest w charakterze przyjemnej zabawy zarówno dla uczestników jak i wspomagających ich widzów.

5. Finał – katalepsja wybranego uczestnika bądź katalepsja grupowa (4 osoby). Zjawisko widowiskowe i jednocześnie bezpieczne. Wspomnienie na całe życie dla tego, kto tego doświadczy. Uczestnictwo w programie pozwala bowiem na bycie w centrum uwagi przy wielu okazjach w przyszłości. To powód do opowiadania nieskończonych historii…

Katalepsja. Zdjęcie przedwojenne.

Niestety nie można tu przedstawić dokładniejszych szczegółów. Wymagałoby to zdradzania tajemnic zawodowych.

Spektakl opiera się na zdolnościach człowieka i na jego unikatowości. Celem jest wspólna i przyjemna rozrywka przy której uczestnicy mają poczuć się gwiazdami show.

WYMAGANIA:

Sprawne nagłośnienie, CD Player, minimum 2 sprawne mikrofony- najlepiej bezprzewodowe.

Kilka stabilnych krzeseł (najlepiej drewnianych i nie ‚składanych’), przestrzeń ‚sceniczna’ (może być prowizoryczna jednakże wyraźnie wydzielona na potrzeby występu) oraz publiczność chętna do wspólnej zabawy.

Zamawiający zapewnia nocleg z posiłkiem oraz pokrycie kosztów przyjazdu artysty.

W przypadku zamówienia i rezerwacji terminu konieczna jest 20% zaliczka, przelana na wskazane konto w terminie nie dłuższym niż 3 dni od oficjalnego złożenia zamówienia. Rezerwacje nie potwierdzone zaliczką nie będą brane pod uwagę.

Jeśli chcesz zamówić Hipno Show zadzwoń lub napisz. Być może znajdzie się wolny termin.

tel 502 209 686

Add a Comment